چهارمین کنگره ملی مرهم در تالار پیام وزارت ارتباطات برگزار شد

چهارمین کنگره ملی مرهم با حضور اکثریت اعضای هیئت مدیره و هیئت امنا ی موسسه ملی مرهم، دکترایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمد علی وکیلی دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، سید فرزاد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات در امور مردمی، مدیران ستادی و امور استان های موسسه ملی مرهم، هنرمندان و جمعی از حامیان فیروزه ای مرهم در تالار پیام وزارت ارتباطات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ملی مرهم؛ در این کنگره، مدیران و اعضای گروه های تخصصی موسسه ملی مرهم (جراحی پلاستیک و ترمیمی، طب فیزیکی و و توانبخشی، چشم پزشکی، بیهوشی، آموزش و ارتقاء سلامت و فناوری اطلاعات سلامت) حضور داشتند.

در ادامه دکتر حریرچی ضمن تشکر و قدر دانی از این حرکت خداپسندانه حمایت همه جانبه وزارت بهداشت را در راستای خدمت رسانی به مردم در قالب سازمان های مردم نهاد اعلام کرد.

گفتنی است؛ موسسه ملی مرهم یک سازمان دانش بنیان مردم نهاد است که با ابزار اهدای وقت و تخصص به آموزش و درمان بیماران نیازمند می پردازد.

این کنگره با اهدای لوح تقدیر به دو نفر از حامیان فیروزه ای مرهم، شامگاه جمعه ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۷ در تالار پیام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به کار خود خاتمه داد.

Share: