دکتر مهرنوش قدیمی: موسسه ملی مرهم با استراتژی مدون به سوی اهداف بلند مدت حرکت می‌کند

عضو هیئت مدیره موسسه ملی مرهم با تأکید بر این که این موسسه استراتژی مدون و تعریف شده دارد و با برنامه ریزی دقیق به سوی اهداف بلند مدت خود حرکت می‌کند؛ گفت: ارزیابی عملکرد سال گذشته نشان می‌دهد که وضعیت ما مطلوب است و در سال جاری بهتر نیز خواهد شد.

به گزارش ندای سلامت؛ دکتر مهرنوش قدیمی در نشست بررسی عملکرد سال 97 و تبیین برنامه‌های راهبردی سال جاری موسسه ملی مرهم که با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه ملی مرهم برگزار شد، با تأکید بر این که سفرهای پزشکان داوطلب خدمت در مناطق محروم با قدرت ادامه دارد، گفت: طرح پنج شنبه‌های نیکوکاری را برای استفاده از ظرفیت‌های متخصصینی که تمایل دارند ماهانه یک روز از وقت کاری خود را اهدا کنند، در مناطق جنوبی و حاشیه نشین تهران ادامه می‌دهیم.

به گفته وی، عملکرد شورای معاونین و مدیران ارشد موسسه ملی مرهم کاملأ مطلوب است و در سال 98 بنا داریم با آموزش‌های ضمن خدمت، دو پروژه ملی تعریف و عملیاتی نماییم.
قدیمی با اشاره به این که خدمت‌رسانی بدون در نظر گرفتن سن، جنس، مذهب، قومیت و منطقه جغرافیایی باید سرلوحه امور باشد، ادامه داد: همه کارکنان موسسه لازم است به نوآوری در ارائه خدمات حساس باشند و این موضوع را در اولویت کاری خود قرار دهند.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در ادامه به محصولات منحصر به فرد این موسسه در حوزه خدمات الکترونیکی و دیجیتال مانند سامانه ثبت نام الکترونیکی بیماران و سیستم ارجاع اشاره و خاطرنشان کرد: این محصولات علاوه بر کاهش هزینه‌ها و اتلاف زمان و جلوگیری از آمدوشد بیماران به مراکز استان‌ها، می‌تواند سهم به سزایی در سرعت، دقت و کیفیت خدمت‌رسانی داشته باشد، بنابراین جا دارد که بر روی این حوزه بیشتر تمرکز شود.

وی همچنین بر لزوم رعایت دقیق الزامات و مرامنامه اخلاف حرفه‌ای در این موسسه تاکید کرد و گفت: موسسه ملی مرهم، فعالیت بین‌المللی دارد و خود را به رعایت همه قوانین مرتبط با این حوزه ملزم می‌داند.

محمدعلی کیانی – مدیرعامل نیز در حاشیه این نشست با اشاره به این که موسسه ملی مرهم همواره در کنار اتباع و مهاجرین بوده و هست، گفت: خوشبختانه با تلاش کارکنان، شاخص‌های بین‌المللی موسسه حرکت چشمگیری داشته است.
وی با بیان این که برخی پروژه‌های عام‌المنفعه موسسه در سال جاری تعیین تکلیف شدند، گفت: امیدواریم پروژه‌های بزرگی چون کلنیک تخصصی – درمانی رامهرمز و ساختمان مرهم در یاسوج در سال جاری نهایی شوند.
ایشان ضمن تشکر از ریاست و اعضای محترم هیئت مدیره، هیئت امنا و هیئت علمی موسسه ملی مرهم، بر جوانگرایی و ظرفیت‌های کم نظیر آموزشی، پژوهشی و مدیریتی شورای معاونین و مدیران امور تأکید نمود.

Share: