قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

این بار وقت و تخصص خود را صرف محرومان کنید/ خیریه‌ای که پول نمی‌پذیرد

مؤسسه ملی سلامت مرهم از علاقه‌مندان به انجام کار خیر دعوت کرده است که وقت و تخصص خود را برای کمک به افراد نیازمند اهدا کنند.

این مؤسسه که ۱۱ سال پیش با هدف انجام عمل‌های جراحی پلاستیک رایگان در مناطق محروم به سرپرستی پروفسور عبدالجلیل کلانتر هرمزی تشکیل شد، از همه افراد با هر تخصص و توانمندی که دارند، دعوت کرده است که این مؤسسه را در خدمت به محرومان همراهی کنند.

یادآور می‌شود، مؤسسه مرهم هفته گذشته در بیست و دومین سفر خود به مناطق محروم، به استان خراسان جنوبی شهر بیرجند سفر کرده و ۱۴۲ جراحی شکاف لب و شکاف کام را به صورت رایگان در این منطقه محروم انجام داد.

در این سفر بشردوستانه، ۴۷۵ بیمار در طب فیزیکی و توانبخشی و ۲۷۰ نفر در ارتوپدی ویزیت شدند. همچنین ۲۶۰ مورد تزریق درون مفصلی و ۳۲ نوار عصب و عضله نیز به صورت رایگان انجام شد. کارگاه ‌آموزشی نیز برای کارکنان پشت میزنشین با هدف پیشگیری از بیماری‌های ستون فقرات برگزارشد.

پول نه/ اینبار وقت و تخصص خود را صرف محرومان کنید

لازم به ذکر است، در طول ۱۱ سال فعالیت این مؤسسه مردم نهاد ۱۵ هزار و ۸۵۰ ویزیت فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی، هزار و ۱۰۰ ویزیت تخصصی طب فیزیکی و توانبخش، هزار و ۳۶۰ ویزیت تخصصی جراحی ستون فقرات، ۴۷۰ ویزیت فوق تخصصی چشم پزشکی، چهار هزار و ۸۳۲ عمل جراحی صد درصد رایگان و ۲۳۵ تامین دارو و تجهیزات پزشکی رایگان پزشکی انجام داده است.

در این سفرهای خیریه، به عنوان مثال رانندگان تاکسی عضو این مؤسسه در انتقال بیماران به بیمارستان، دانشجویان علاقه‌مند به کار خیر در هماهنگی برای پذیرش و هماهنگی اعمال جراحی، خبرنگاران برای پوشش خبری، بازنشستگان برای هماهنگی اسکان و تغذیه همراهان بیمار و … همکاری خیریه داشته و وقت و تخصص خود را نذر می‌کنند.

تصریح می‌شود، مؤسسه ملی سلامت مرهم پول و کمک‌های مادی را نمی‌پذیرد و فقط افراد با اهدای وقت و تخصص خود می‌توانند با این مؤسسه همکاری کنند.

منبع: ایکنا

به اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی