MarhamPortal

MarhamPortal

خبر

طرح پنج شنبه های نیکوکاری تا برگزاری کارگاه های آموزشی

نائب رئیس هیئت مدیره موسسه ملی مرهم: از طرح پنج شنبه های نیکوکاری تا برگزاری کارگاه های آموزشی در سفر به مناطق محروم
1399/07/30 مرهم 555نائب رئیس هیئت مدیره موسسه ملی مرهم در نشست با معاون دانشگاه علوم پزشکی تهران مطرح کرد:
از طرح پنج شنبه های نیکوکاری تا برگزاری کارگاه های آموزشی در سفر به مناطق محروم
نائب رئیس هیئت مدیره موسسه ملی مرهم به ارایه گزارشی از برنامه های موسسه مرهم از جمله سفرهای خیرخواهانه به مناطق محروم پرداخت و بیان کرد: موسسه مرهم تاکنون ۲۴ سفر خیرخواهانه داشته که توانسته بیماران زیادی را پذیرش و درمان کند.
رحمت اله حافظی در صبحانه کاری با معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به طرح پنج شنبه های نیکوکاری موسسه ملی مرهم، اظهار کرد: این طرح از تابستان ۱۳۹۷ شروع شد که در قالب آن جمعی از متخصصین گروه طب فیزیکی و توانبخشی موسسه ملی مرهم در مناطق جنوبی تهران اقدام به ویزیت و درمان خیرخواهانه بیماران تحت پوشش کمیته امداد کرده اند که در نوع خود کار ارزشمندی است.
مدیرگروه تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی موسسه ملی مرهم به برگزاری ۷ کارگاه آموزشی در جریان سفر موسسه ملی مرهم به شهرستان دزفول اشاره کرد و گفت: سلامت اجتماعی و مقولات پیشگیری، آموزش و فرهنگ سازی خودمراقبتی مسایل مهمی هستند که باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند.
وی افزود: طرح پنج شنبه های نیکوکاری برای آن دسته از پزشکان داوطلب ساکن پایتخت می باشد که فرصت حضور سه تا پنج روزه در شهرستان ها ندارند.
در ادامه این نشست معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن تشکر از نگاه متفاوت موسسه ملی مرهم در پرداختن به حوزه حمایت بیماران نیازمند گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران آماده هرگونه همکاری را در این زمینه دارد و اعتقاد داریم همکاری ها در این حوزه باید مستمر باشد.
همچنین مدیرعامل موسسه ملی مرهم با بیان اینکه سرمایه های انسانی و منابع فیزیکی، مادی و معنوی زیادی هم در موسسه ملی مرهم و هم دانشگاه علوم پزشکی تهران وجود دارد- گفت: با استفاده از این منابع می توانیم نحوه تعاملات جدیدی را در فعالیت های داوطلبانه رقم بزنیم.
محمدعلی کیانی به فعالیت های موسسه ملی مرهم اشاره کرد و افزود: این موسسه در حوزه ترویج مسئولیت پذیری اجتماعی همایش های مهمی را برگزار کرده و در این راستا دستاوردهای خوبی نیز داشته اشت.
تشکیل کمیته مشترک در باب سبک زندگی و ترویج مسئولیت پذیری اجتماعی از اهم موضوعات مطروحه این نشست بود.
در پایان از معاون و مدیران فهیم حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای شرکت در چهارمین کنگره سالیانه موسسه ملی مرهم به طور رسمی دعوت شد.

مرهم نیکوکاری لبخند
ثبت کننده:آریا وندیداد
تاریخ ثبت:1399/07/30
موضوع: مرهم
تعداد بازدید:555

تا کنون دیدگاهی نوشته نشده، اولین نفر باشید که دیدگاهش را بیان می کند.

دیدگاه شما

کاربر گرامی خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید:
• لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
• دیدگاه های ارائه شده پس از بازبینی منتشر می‌شود.
• آدرس ایمیل در سایت نمایش داده نمی شود.